Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium...

Teenwolfforever kérdése:

Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium milyen?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok és nagyon szeretnék oda menni gimibe, főleg spanyolra. És igazából az a bökkenő hogy nem tudok semmit az iskoláról. EZ lehet hogy furán hangzik de úgy értem hogy pl nem tudom milyen a közösség, a tanítás, a tanárok, és picit félek attól, hogyha oda mennék nem tudnék beilleszkedni meg ilyenek. A másik, hogy nem tudom hogy hogy menne a spanyol. Nehéz elképzelni hogy egyetlen év alatt meglehet tanulni annyira a spanyolul hogy a következő években már 5 tantárgyat spanyolul tudnám tanulni. Bár ezek szerint meglehet :D Gondolom nagyon nehéz az első év..


Ha esetleg valaki írna nekem ezekről, vagyis magáról a suliról vagy a tapasztalatokról az válaszoljon kérlek :D



2019. jan. 20. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem jártak oda spanyol kéttannyelvűre barátnőim és szerették mindketten jót mondtak a suliról, a közösség is jó. Az egész sulinak jó hírneve van. Én voltam benn az iskolába, nekem szimpatikus helynek tűnt. Az első év végére B2 szinten leszel ami abszolút teljesíthető, hidd el nem olyan nehéz, hiszen naponta 4-5 spanyol órád lesz. Ha érdekel a spanyol akkor biztos, hogy menni fog. Szerintem megéri oda menni! Én is oda akartam menni, aztán nem mentem mert nem akartam beutazni minden reggel Pécsre. Most egyedül készülök az áprilisi spanyol középfokú nyelvvizsgára, a középszintű érettségim már meg van (amit a Kodályban tettem külsősként :D )
2019. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!