Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

A Széchenyibe Nyíregyházán mennyi ponttól lehet bejutni Infó tagozatra?

Jelenleg a Szent Imrébe járok itt egész jó tanuló vagyok (4.8-as átlagom van), de a felvételi nem sikerült olyan jól. A magyar körülbelül csak 35-40 pontos lesz a matek meg 20-25. Szerintetek ennyi ponttal felvennének?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Széchenyi, Nyíregyháza, felvételi, ponthatár

jan. 20. 18:23  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem felvesznek. Elsősorban azért mert idén infora több főt vesznek fel így kevesebb a túljelentkezés,másodsorban pedig idén sok jó átlagú tanulónak lett alacsony pontszáma a felvételín. Majd írj hogy sikerült e!? ;)

# 1/2Időpont jan. 20. 19:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Majd fogok írni. 😀

# 2/2Időpont jan. 20. 21:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3,69 -es tavalyi átlaggal es egy joo felvetelivel van eselyem az Újbudai Szechenyibe?
Nyíregyházán milyen a biológus szak?
Nyíregyházán érettséga 8 ált. Után? Bővebben lent
Mi a véleményetek Nyíregyházán a Leonardo média suliról?
Nyíregyházán valaki aki a Zayba jár tudna segíteni?
Nyíregyházán a széchenyi gimiben érdemes nulladikra menni vagy felesleges? Ha rossz vagyok angolbol akkor érdemes oda mennem, h javithassak a tudasomon?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!