Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE IK programtervezőről...

Az ELTE IK programtervezőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint fölöslegesen sok és nagy mélységű matekot sulykolnak az emberbe. Kevés idő jut a ténylegesen érdekes programozó tárgyakra, ezért azokat nagyon rövid idő alatt magadtól kell elsajátítanod, így elveszíti a varázsát. Tudnod kell sokat magolnod, és nem árt, ha alapból konyítottál valamennyit a prog-hoz, különben nagyon könnyen elveszhetsz.
2019. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az első hozzászólóval nem igazán értek egyet.

A matek valóban hangsúlyos része a tananyagnak, de 1-2 tantárgyon kívül nem vészes. Illetve ha jól tudom most már tömörítve vannak egy kicsit a matekos tárgyak, és több programozás van benne.

Magolni én egyik tárgyból sem magoltam, megtanulható.


Illetve őszintén szerintem aki az ELTE IK-ra kerül programozás nélkül az az első évben megtanulja az alapokat, én személy szerint halálra untam magam progos tárgyakból, mert már tudtam amit tanítanak ott.

2019. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!