Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék egyetemre menni és...

Szeretnék egyetemre menni és lenne pár kérdésem ezzel?

Figyelt kérdés
Az biztos hogy valamilyen egyetemre fogok járni, és lesz egy egyetemi végzettségem, mert a mai világban elengedhetetlen az érvényesüléshez. Én személy szerint az informatikai egyetemre gondoltam hogy oda felvételiznék, és ha felvennének elvégezném még akkor is 25-26 körül lennék. Most múltam 20 egy hónapja. Nem tudom hogy hogyan tudnék rá felkészülni mik a követelmények... Elfogadnék pár tanácsot aki jártas ebben a dologban.

2019. jan. 31. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálsz minden infós szakot, amit indítanak, és mindegyiknél ott van az is, hogy hol indítják és mik a követelmények. Az előző évek ponthatárait is megtudod nézni, csak írd be Google-be, hogy pl. ponthatárok 2018. És kiválasztod az adott egyetem adott karját/szakját.

Én nem informatikai területen vagyok, de azt szokták mondani összességében ezekről a szakokról, hogy bejutni még nem nehéz, sokkal inkább bent maradni. De majd remélhetőleg egy infós jobban eligazít.:D

2019. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én informatikai szakra járok az SZTE-re, ha tudok segíteni vmiben, írj.
2019. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van konkrét kérdésed nekem is írhatsz, szintén infón vagyok. (Bár én nem magyar egyetemre járok)
2019. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!