Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnökinformatikus alapképzés...

Mérnökinformatikus alapképzés Pannon Egyetemen vagy Óbudai Egyetem. Melyik nehezebb/jobb egyetem?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
PE nehezebb, de jobb is.
2019. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Azon csodálkoznék, ha a Panda jobb lenne, mint az Óbudai (azaz Kandó). A Kandó klasszikus hely, nagy hagyománnyal. Gondolkodás nélkül mennék az Óbudaira e kettő közül.
2019. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

a NIK-en nemrég még olyan 10% volt a végzettek aránya


akkor ezek szerint a Pandán gondolom még kevesebb


na erre kíváncsi lennék!!!

2019. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Az óbudai színvonala már rég nem az igazi, biztos nem mennék oda.
2019. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Jó még az ÓE (Kandó inkább. NIK-ről nem sokat tudok), de már valóban nem az ami 5 éve volt. Mondjuk ez általánosságban elmondható kb az összes állami egyetemről, kivéve az NKE-t. Arra leszek kíváncsi, hogy mi lesz 2020 után.


Azt válaszd amelyik képzés mellé a megélhetést még probléma nélkül tudja fedezni a családod! Mérnöki és infós képzéseknél tipikusan nem a diplomára ráírt intézmény neve, hanem a tudás számít. Programozni otthon fogsz megtanulni, az egyetem csak az alapokat adja meg, de ez elmondható a legtöbb tárgyról. 3,5 év alatt nem lehet mindent megtanítani :)

2019. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

OE NIK mérnökinfón voltam. Meg lehet tanítani sokmindent 3,5 év alatt. De nem is próbálkoztak amikor ott voltam. Én megnézném a Pannon értékelését. Ha az is rossz, akkor másik szak. Ugyanis BME se jobb mint OE.


És attól még hogy valamit nehéz elvégezni, nem jelenti azt, hogy jó.

2019. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!