Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az angyalföldi Németh László...

Az angyalföldi Németh László milyen gimnázium?

Figyelt kérdés
Mindenfélét hallani, de mi az igazság?
2019. febr. 2. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
igen!
2019. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi igen?
2019. febr. 2. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
hát hogy gimnázium!
2019. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak funkcionális analfabéták járnak oda, vagy van olyan is, aki egy magyar nyelvű kérdést képes értelmezni?
2019. febr. 2. 20:57
 5/9 anonim válasza:
100%

hááát...ha nyolc/négy évnyi szenvedésre vágysz akkor a Németh Laci neked való iskola.. (khmm.. bocsánat ELIT GIMNÁZIUM)

az idegen nyelv tanítas színvonaltalan(legallábbis az én évfolyamomon),informatika órák kb nincsenek csak heti egyszer és akkor sem tanulunk semmi hasznosíthatót...ha azt szeretnéd, hogy naponta négy-öt tanórán át ordibáljanak veled akkor ez egy neked való gimnázium.

Sok sikert a felvételin:)

2019. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Végül – a rossz híreket olvasva, hallva – be sem adtuk ide, megyünk a Babitsba. (A felvételi megvolt már, az eredményre várunk.) Lehet, hogy a Babits papíron nem annyira erős, de nagyon szeretik a diákok, és adott esetben ez fontosabb szerintem.
2019. márc. 4. 10:55
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb tanár jól tanít, viszont nem túl kedvesek, a közösség nem jó
2020. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A Babitsot szeretik a diákok?! Khmm... én csak szóbelizni voltam ott, de akkor is majdnem össze sz@rtam magam az ottani tanároktól
2021. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül a Szilágyiba mentünk, nagyon kedves ott mindenki!
2021. júl. 14. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!