Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy aki önköltséges...

Igaz, hogy aki önköltséges képzésen tanul, jobban "kicsesznek" vele, mint egy államilag támogatottal?

Figyelt kérdés
Sok helyről hallottam ezt, mert hogy "pénze van, esze nincs" és lenézőbbek az oktatók, kirúgják minden vizsgáról stb.

2019. febr. 6. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

A tanár nem is látja, hogy te honnan vagy.

Bemész vizsgázni, aztán helló.

2019. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem igaz. Ahogy előttem is írták, a tanár nem látja, hogy önköltségesen vagy, vagy államin.

Inkább arról van szó, hogy ezt a fizetősök egy része hangoztatja, mert szinte elvárná, hogy azért, mert fizet, csak úgy átengedjék.

2019. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyetemtől függ, nálunk akkor látja csak, ha rákeres, gyakorlatban ku rv ára senkit nem érdekel.
2019. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
sőt meg is verik és elveszik a pénzét...
2019. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam, ha a tanár belép a Neptunba, látja, a diák min van. Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, nem ironikus válaszokat kértem, de köszi. :)

2019. febr. 6. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Meg lehet találni, de csak ha keresi a tanár, és, mint mondtam, nem fogja. Amúgy az a gáz inkább, hogy az önköltségessel is ugyanúgy (értsd: ugyanolyan szarul) bánnak, mint az államissal. A magyarországi egyetemek egy rakat szart se érnek.
2019. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
63%

Miért, mi a különbség az állami ösztöndíjas és az önköltséges között?

Mindkettő meghatározott tandíjért tanul. Csak előbbi esetében az állam fizeti be a tandíjat, utóbbi esetében a hallgató fizeti be a tandíjat. Az egyetem szempontjából nincsen jelentősége, nekik tök mindegy, ki fizet.

2019. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!