Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehetettem akkora ész,...

Hogy lehetettem akkora ész, hogy hagytam, hogy anyámék rábeszéljenek egy iskolára, ahova yosem akartam menni?

Figyelt kérdés

Az volt nekik a lényeg, h hogy közel legyen, el lehessen mondani a munkatársaknak hogy járok valahova...


Utána megegkezdődött a szidás, mert nem úgy ment ez a főiskola, ahogy ők eltervezték... Ment a szidás, gúnyolódás, megalázás,hogy "megbuktál, ba..stál tanulni". Ha szóbahoztam akkor "én választottam ezt". Gondoltam, valahogy elleszek.


Semmit nem engedtek ezidő alatt, teljesen tönkretettek, azzal, hogy nem ment...



Sokszor ott akartam hagyni, legutóbb egy éve nagyon, mahd most szeptemberben rám erőltették, választásom nem volt... Most több, mint 2 év után passziváltattam, titokban, mert ebből elég volt....


Egyébként nem is sajnálom, hogy nem lett diplomám, mert ez évekkel ezelőtt kiderült. Viszont attól félek, mi lesz ha rájönnek.


2019. febr. 8. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nekik tanulsz, hanem magadnak. Most van a felvételi, jelentkezz egy olyan szakra ami érdekel, majd ha elvégzed villoghatsz vele, hogy "látod látod, ami érdekel azt el tudom végezni".
2019. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első jól mondja! Ez a megoldás :))
2019. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!