Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus GTK órarend?

Corvinus GTK órarend?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)) Én most tervezek majd a Corvinusra a gtk-ra jelentkezni, és az lenne a kérdésem az ódajáróktól, hogy általában hogy sikerül összerakni az órarendet nektek? Mert nekem muszáj lesz egyetem mellett dolgoznom is és ezért érdekelne, hogy mennyire oldható meg az órák csoportosítása?


(a cél nyilván,hogy minél kevesebb nap alatt letudjam az órákat)



2019. febr. 14. 01:02
 1/3 A kérdező kommentje:
*odajárók
2019. febr. 14. 09:02
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kétfelé ágazik a dolog.

1) A tárgyfelvételkor sikerül rögtön 7:45-kor, vagy azt azt követő 3-4 percben bejutnod. Ekkor mindent oda veszel fel, ahova akarod, ütköztethetsz előadást szemináriummal, kis szerencsével akár 3 napba is be tudod sűríteni az óráidat.

2) Nem sikerül az első 3-4 percben bejutnod, ekkor már a legtöbb kötelezően választható tárgy tele lesz, tesiből a foci, kondi stb. is tele lesznek, valamint a kötelező tárgyak szemináriumaiból is addigra már harangoztak a normális időpontoknak és jó tanároknak. Ez szívás.

Összességében péntekre nem szoktak kötelező órát tenni a G karon. Ha csak oda tudtál egy szemináriumot felvenni, talán átjárhatsz máshova, de ha katalógusos, akkor nincs mit tenni.

(Ha most egy nem Corvinusos nem tudja elképzelni, hogy miről van szó, akkor röviden az a szitu, hogy véges sok embert enged egyszerre belépni a Neptun. És a G karon az első 3 félévben vérre megy a küzdelem a tárgy- és vizsgafelvételkor.)

Nekem eddig 4 tárgyfelvéteből egyszer sem volt szerencsém, de az időszakok alatt szinte óránként néztem a Neptunt, és így sikerült levadászni több 1 szabad helyes tárgyat is.

2019. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia! én most csinálom hr-en a 2. félévem és eddig mindkét félévben be tudtam sűríteni a dolgokat 3 napra :) ne aggódj, ha szeretnél dolgozni, meg tudod oldani.
2019. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!