Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van, hogy a csoporttársa...

Miért van, hogy a csoporttársaimnak olyan órája is van, ami nekem nem is volt megadva a neptunban?

Figyelt kérdés

Én felvettem az összes 2.félévre ajánlott tárgyat a Neptunban.De nekik van infójuk is,nekem meg nincsen.De megnéztem a neptunomban,nem is volt olyan.Nekem lyukas van olyankor.

Már az első félévben elcsesztem a tárgyfelvételt,mert több 3. féléves tárgyat vettem fel az első féléves helyett.De most figyeltem arra,hogy azt vegyem fel,amihez az van odaírva,hogy ajánlott félév:2.

Amúgy így is el van cseszve.Mert ugye foszkra járok és van olyan kurzus,ahol az alapképzésesekkel vagyok egyedül,a csoporttársaim meg fogalmam sincs hol vannak.

A csoporttársaim nem is tudják hogy velük járok együtt,mert már első félévben is több órán a másodévesekkel voltam együtt.Be se vettek előző félévben a Facebookos csoportba.



2019. febr. 18. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy előfeltétele van, amit nem csináltál meg? Bár a listában akkor is látnod kellett volna.
2019. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!