Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a Petőfiben?

Van esélyem a Petőfiben?

Figyelt kérdés
Nem lett valami jó a központim, 49 pont, 4-es tanuló vagyok és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek behívnak e az I kerületi Petőfi Sándor Gimnáziumba? Vasárnap rakják ki a listát, de mivel eddig még csak egy helyre hívtak be. Most kicsit megijedtem

2019. febr. 22. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én oda jártam. És nálad anno sokkal rosszabbul sikerült a vizsgán, és felvettek. Az a kérdés hogy melyik osztályba akarsz menni. Ha esetleg nem hívnanak be akkor se keseredj el, a felvételik, szóbelik után szoktak maradni meg helyek, oda simán “beslisszolhatsz” . Utolsó esély : Írjatok a szüleiddel a levelet hogy te mennyire szeretnél ebbe az iskolába járni és hogy te mennyire szorgalmas vagy, rész eszel sok programba és szakköre is jársz stb.

Hajrá, sok sikert!

2019. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, telefon automatikus javítása!

Sok programban részt veszel.

2019. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit írtál be, melyik tagozatot. Az általánosra van esélyed, talán az angol-németre is, hogy felvesznek. A nyekre nincs szerintem. De szóbelizni ott mindenkit behívnak úgy tudom.
2019. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb mindenkit behívnak, de ezzel esélytelen vagy. 60 fölött írtam jóval, és eléggé hátul voltam, de felvettek. A Petőfi egy középerős suli, aki nem tanul, bukik. 49 nevetségesen kevés. Sajnálom. - egy diák
2019. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Általános és haladó angol tagozatra jelentkeztem

2019. febr. 24. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kint van a lista, szinte biztosan behívtak, mert nevetségesen kevés volt a határ. Tedd oda magad szóbelin! Hajrá!
2019. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Behívni mindenkit behívnak viszont ahoz hogy felvegyenek max pontos szóbeli kéne szóval hajrá
2019. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!