Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az egri...

Mi a véleményetek az egri Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmi.
2019. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő választ.
2019. márc. 26. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Ne.
2019. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
81%
Szia. Én 2017-ben végeztem a Gárdonyiban kéttannyelvű osztályban, mi voltunk az utolsó teljes kéttannyelvűs osztály. A nyelvoktatás színvonala ebben az osztályban nagyon jó, a többiben viszont kevésbé. Kolis voltam, a suli kollégiuma nagyon nem nyerte el a tetszésem, sok volt a fölösleges vallásos rendezvény, így nem hagytak minket tanulni... Én elég képmutatónak érzékeltem a tanárok nagy részét, ami a vallást illeti, volt pár kiemelkedő kvalitás a tanári karban, de egyre esik a színvonal és a begyepesedett gondolkodásúak akkor még túlsúlyban voltak. Úgy érzékeltem, túl sok a követelmény, ezzel szemben együttérzést, támogatást nem sokat kaptunk, mindig csak az elvárások... a koliban 16:45-ig van kimenőd, ha 4,5 alatt vagy, ha fölötte, akkor 1 órával tovább, ami, ha 16-ig órád van, akkor szobafogságnak minősül gyakorlatilag. Nagyon erősen vallásos a suli, ha nem bírod, messziről kerüld; én úgy mentem oda, hogy ezt úgy gondoltam, szeretni fogom, de a végére teljesen megutáltatták velem az állandó követelésekkel. Bár ez inkább a koli sara, mintsem a sulié. Versenyekre is jártam, amikért nem nagyon kaptam plusz megbecsülést, de egyáltalán együttérzést se... inkább keresztbe tettek, mintsem támogattak volna. Nyilván egy vélemény nem vélemény, érdeklődj másoktól is, de nekem csalódás volt, főleg, hogy 100 km-ről mentem oda. Bár hozzáteszem, az a C1-es nyelvvizsga a mai napig ajándék az egyetemi tanulmányaimhoz.
2019. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!