Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyetemen passzív jogviszon...

Ha egyetemen passzív jogviszonyban vagyok igazi munkát vállalhatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor vállalsz munkát amikor akarsz. Még, ha nem vagy passzívon akkor is....
2019. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
diákmunkát nem
2019. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Diákmunkát is vállalhat. A diákmunkához jogviszony kell. Passzívon csak a diákmatrica nincs. A diákmunkához jogviszony igazolás kell amit ugyanúgy ki tudnak állítani. Sok helyen hírdetik a szövetkezetek, hogy passzív hallgatókat is keresnek. De itt a kérdező bejelentett munkára gondolt.
2019. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Nekem diákmunkánál azt mondták, hogy passzivosokat nem vesznek fel.
2019. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Az összes szövetkezetnél az összes városba kérdezted? Na ugye. Én meg voltam még anno passzívom diákmunkán. Ha nagyon szükséged van rá akkor megkeresem a szerződést neked....
2019. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%

"Egy jogszabály módosítással lehetővé vált, hogy tanulmányaikat szüneteltető 25 év alatti nappali tagozatos diákok is vállalhassanak legális pénzkereseti lehetőséget biztosító iskolaszövetkezetekben diákmunkát és gyakornoki feladatokat."

"Egy jogszabály módosítással lehetővé vált, hogy tanulmányaikat szüneteltető 25 év alatti nappali tagozatos diákok is vállalhassanak legális pénzkereseti lehetőséget biztosító iskolaszövetkezetekben diákmunkát és gyakornoki feladatokat."

[link]

2019. márc. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!