Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Megkaptam az ideiglenes ranglistát! Van esélyem?

Megkaptam a DLSB-ből (Balatonalmádi Kéttannyelvű Tehetséggondozó Gimnázium) az ideiglenes ranglista eredményeit. Kitűnő tanuló vagyok első óta, ötödikbe csúszott be nyelvtanból és töriből egy négyes, azon kívül semmi. A probléma az, hogy 56 pontos felvételit írtam, aminek az eredménye is bekövetkezett.. 280. vagyok az ideiglenes ranglistán... Van még esélyem bejutni??:'' (

Keress kérdéseket hasonló témákban: DLSB, Balatonalmádi, két tanítási nyelvű, középiskola, gimnázium, angol, felvételi

márc. 2. 16:17  Privát üzenet  

A válaszok

Sajnos nem valószínű.

Az utóbbi két évben a 167. és a 160. volt az utolsó, akit felvettek:(

[link]

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 2. 16:23 Privát üzenet
Sajnos én sem tartom valószínűnek, hogy ez most összejönne.:(

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 2. 17:23 Privát üzenet
Én 184.helyen állok.. Nekem sincs esélyem?

# 3/6Időpont márc. 9. 22:28 Privát üzenet
Hát, szerintem már a 184 sem esélyes. De egy nagyon nagyon kis esélyed még van, de nagyon nem tartom sajnos valószínűnek, hogy elég lesz.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 11. 23:49 Privát üzenet
Szia ! Bekerültél??

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 15. 10:50 Privát üzenet

Ha szerencséd volt, akkor nem :D

Senki ne akarjon ide jönni...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 3. 15:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Békéscsaba közgé ideiglenes rangsor?
Valaki help! Pls! Nyíregyháziak tudnak segíteni?
Mikor derül ki az ideiglenes sorrend?
Felnőtt dolgozóként kollégiuban fogok lakni min. Fél évig, mik a tehendőim, ideiglenes lakhely igénylés kell?
A bajai III. Béla gimnáziumban mikor lesz nyilvántartva az ideiglenes felvételi rangsor?
Az ideiglenes listában hanyadikok voltatok közgébe (Széchenyi István Szakgimnázium) amivel felvettek titeket?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!