Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti felírnátok katalógusra?

Ti felírnátok katalógusra?

Figyelt kérdés
Pesten járon egyetemre( az most nem fontos hogy melyikre) és nálunk sajnos nagyjából minden előadáson katalógus van. Van egy illető, akit csak pár hete ismerek és minden héten kb 2-3- szor megkér hogy írjam fel. Mostmár kezd picit idegesíteni. Tudtommal semmi oka nincs, amiért ne tudna bejönni. Múltkor már azt kérte tőlem, hogy akkor is írjam fel, ha nem ír rám. Természetesen megmondtam, hogy ez nem így lesz. Igazából azért nem utasítottam eddig vissza, mert amúgy is mennék az előadásra és különösebben nem izgatott, hogy fel kell írnom. De most belegondoltam, hogy ezzel akár magamat is inkriminálom, ha meglátják hogy hasonlít az aláírásunk, plusz én nem tartozom neki semmivel. Úgyhogy erősen gondolokdom rajta, hogy megmondjam hogy nem fogom felírni. Ti mit tennétek?
2019. márc. 4. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem írnám fel, viszont jó előre szólnék is erről neki, hogy ne érje váratlanul.
2019. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam, hogy még ma felírom. Holnap meg megmondom neki személyesen, hogy legközelebb nem fogom.
2019. márc. 4. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen nyámnyila vagyok, biztos felírnám:D de persze magamban szídnám. Nálunk ilyen amúgy nincs. Ha valaki kér valamit, akkor azt viszonozzuk. De ez így már nagyon nagy pofátlanság.
2019. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért barátkozik velem, hogy felírjam, de amúgy meg nem beszélek vele, akkor nem írnám fel.
2019. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen kellene felírni, de ő engem soha nem írna fel semmire, akkor az azért zavarna. Néha-néha viszont nem érdekelne, simán felírnám viszonzás nélkül is.
2019. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!