Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent Margit Gimnázium?

Szent Margit Gimnázium?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném kikérni a véleményét annak, aki a Szent Margit Gimnáziumba jár/járt. Amit eddig hallottam, hogy elvileg nem olyan kemény suli, (félre ne értsetek, nem vagyok egy link egyáltalán) és hogy az igazgató váltás óta másabb a helyzet. Vélemények? (Tapasztalt válaszokat kérlek, és vagy benyomásokat)

2019. márc. 12. 18:04
 1/6 anonim válasza:
57%

Nos, az igazgató váltás óta az iskolában az élet gyökeresen megváltozott. Az igazgató miatt körülbelül 20 tanár ment el akik konkrétan a Margit szívét, lelkét adták. A mostani tanárok, akik maradtak siralmasak, nagyrészt egy két kivétellel az életedet nyomorítják meg vagy aláznak meg az osztálytársaid elött. Vegyük például a fizika tanárt. Ha óra elején lévő körbekérdezésen véletlenül nem tudsz a kérdésére válaszolni, el kezd olyanokkal sértegetni, hogy minek jöttél gimnáziumba ha ilyen hülye vagy, és hogy elmehetnél árufeltöltőnek ha ennyi eszed van.

Ha esetleg nyelvi osztályba akarsz menni, a nyelvoktatás nem sokat ér ott, én Nyelvis voltam, de internetről többet tanultam nyelvet mint ott a 0. éveben, és ha esetleg nyelvi faktra akarsz menni később felejtsd el, mert az igazgató kijelentette,hogy byelvi faktok márpedig nem lesznek, ha akarsz nyelvet tanulni emelt óraszámban akkor menj nyelviskolába.

Iskolában a telefon tiltott, még szünetben se veheted elő, ha mégis megtennéd elveszik és a titkárságon, a szülőnek adják csak vissza.

Az iskola most csinált fejlesztéseket, mint pl a "margit sziget", ami egy ilyen teázós szoba ahol babzsákok vannak meg ilyesmi, de szünetben meg iskolaidőben nem mehetsz be, csak tanítás után 16-17 óráig(Olyankor meg ugye senki sincs már ott)

Beléptető rendszer van ami ujjlenyomattal működik, és csak 3, még egyszer mondom 3 kapu van kb 1000 diákra, amiböl kn 700 an végeznek 15:00 kor szóval mire kiérsz az +negyed óra

A diákságot se mondanám túl jónak, már konkrétan a 9-10. évfolyamból tudok embereket mondani akik be rivotrilezve mentek be suliba. Ezen felül nincs túl sok fegyelem. A hittant begyepesedett apácák tartják, akik nagyrészt tojnak a véleményedre minden esetben.

A sulikaja amúgy kifejezetten nem rossz 3 féle menü van amit havonta tudsz kiválasztani, és ami nagy plusz hogy minden szinten van csocsóasztal.

Ha viszont mindent egybe veszünk, abszolut nem éri meg oda jelentkezni.

Én oda jártam, de szerencsére váltottam.

Senkinek se ajánlom ezt az iskolát.

2019. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Gondolom, Te is egy diák vagy. Melyik táborba tartozol?
2019. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy most írok vissza skacok, vagy lányok, bizony felvettek ide. Érdekes benyomásom van. A nyelv valóban nem valami erős, erősebbre számítottam. Nagyon nyomasztó hely. Nagyon sötét egyszerűen. Van pár normális tanár, de semmi több. Nem érzem valami jól magam.
2019. ápr. 25. 21:08
 4/6 anonim válasza:
Ha szeptemberben is ezt érzed, akkor iratkozz át! De meglehet, hogy jó lesz az osztály, ne add fel!
2019. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy lesz.
2019. máj. 2. 11:57
 6/6 anonim válasza:
szia!én most jelentkezek oda.hány pont kell,hogy felvegyenek?mennyire jó a suli?
2020. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!