Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gyermekem megjelölte magának...

A gyermekem megjelölte magának a Gábor Dénes Vízügyi ágazatot.35-en vannak előtte és a felvehető létszám az 15. Szerintetek van esélye? Nem tud a felvételi rangsorról, hogy már megtekinthető.

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha 35en vannak előtte, én azt mondanám nincs, de ki tudja! Lehet még szerencséje.
2019. márc. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenki azt jelölte meg elsőnek (amit ugye nem tudni), akkor nem, húgom 74. egy 15 fős osztályra. Van remény ott is, én anno 160. helyről kerültem be.
2019. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Abszolút van. Mindenki 3-4 helyre jelentkezik. Szakgimik a keretszám kb. felét töltik be átlagosan, a vízügyben sokkal rosszabb a helyzet, előző évben a meghirdetett keretszámok kb. 10%-át tudták betölteni. Tehát amiért aggódni kell, hogy indul-e egyáltalán a képzés.

Itt:

[link]

nézd meg a 24.-25. diákat!

2019. márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!