Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni ebbe a...

Van esélyem bekerülni ebbe a középiskolába?

Figyelt kérdés
Megvannak a középiskolai sorrendek már szinte mindehol. Ahová én szeretnék menni 14 embert vesznek fel, én most a 27. vagyok. Nem tudom, hogy átlagosan, esetleges tapasztalatok alapján, hány ember esett ki előletek, van meg esélyem? Nyilván tudom, hogy ez általában függ az adott évtől és attól, hogy melyik iskoláról van szó, hányan jelentkeznek oda stb. De azért gondolom van egy olyan, ami után biztosan nem vesznek fel, mit gondoltok így lehet esélyem? Válaszokat köszönöm

2019. márc. 14. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]

oldalon szépen rákeresel az iskolád beiskolázási adataira az elmúlt két évben és abból megpróbálsz következtetéseket levonni.


Kérdésedre nem lehet pontosan válaszolni, mert olyan iskola ahol akár 50 ember is kihullhat előled (mert máshová veszik fel) és van olyan iskola ahol max 6 ember megy ki a listáról.

2019. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!