Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire könnyű gyógytornászké...

Mennyire könnyű gyógytornászként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Mennyire keresett szakma?

Mennyit lehet keresni?



2019. márc. 16. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
El tudsz helyezkedni, de ne számíts őrült nagy pénzekre, főleg közkórházban.
2019. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magan dologba kell gondolkozni, plusz egy edzoi okj melle.. :) esetleg dietetika
2019. márc. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól lehet keresni és ellehet helyezkedni vele:)
2019. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is gyógytornászként kezdtem, viszont váltottam egyetemet, igaz én alapból nem vagyok olyan empatikus beállítottságú, amilyen kéne legyek egy ilyen melóhoz... de pécsen jártam és kb 100 ember tanult gyógytornásznak, tanulnak gyógytornásznak Szegeden is minimum ennyien Bp-n is, Debrecenen is, akkor valamennyivel kevesebben Miskolcon is, Zalaegerszegen is és idén már Szhelyen is indul, ha a fele elmegy külföldre akkor is nagyon sokan lesznek ha mindenévben ennyien végeznek(sőt egyre népszerűbb), és egy könnyű szak, legalábbis nekem az volt. A végzettek nagyon kevés százaléka akar nem privátgyógytornászként, vagy magán helyeken elhelyezkedni. A kórházakban meg mivel nincs éjszaka, nincs betegágyi pótlék ezért kevesebbet keresnek mint az ápolónők. Persze ezzel nem lebeszélni akarlak, nekem nem tetszett az egész, másnak meg bejött, csak egyre nehezebb lesz az elhelyezkedés, mert egyre népszerűbb, pl Ausztriába nem is egyetemen oktatják, hanem egy úgymond egy olyan kéozés ami picit komolyabb mint az okj de kb olyan szinten van.
2019. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kórházakba alig van felvétel, ha meg magán úton akarsz gyógytornász lenni, ahhoz 2 év tapasztalat minimum kell valamint egy csomó több százezres tanfolyam.
2019. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!