Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik lenne a jobb választás,...

Melyik lenne a jobb választás, a katonaság vagy a rendőrség?

Figyelt kérdés
Azt már eldöntöttem, hogy az NKE-re fogok jelentkezni, de nem tudom hogy HHK-ra, vagy RTK-ra. Kérdésem az lenne, hogy a katonaság vagy a rendőrség éri e meg jobban? Melyik ág az érdekesebb, izgalmasabb, Illetve a fizetéskülönbségek is érdekelnének.

2019. márc. 23. 09:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt a kérdés kiírásakor elfelejtettem írni, hogy a humán tantárgyakban vagyok erősebb, valamint történelemből és testnevelésből kívánok emelt érettségit tenni
2019. márc. 23. 09:46
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézz körül.

Ha te nem tudod, mi akarsz lenni, még az NKE sem éri meg.

.

Pénz, előmenetel?

Ha kedvetlenül csinálod, sosem leszel olyan jó egyikben sem, hogy rendkívüli előléptetésben, fizetésemelésben részesülj!

2019. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Adó-és pénzügyi nyomozón, vám-és pénzügy őrön valamint állami légiközlekedésen gondolkodtam.
2019. márc. 23. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Adó és Vám az elég erőteljesen reálos.

Állami légi szintén, mivel rendkívül sok repülőműszakis tárgy van.

2019. márc. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendőrség.
2019. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honvédség. Nem baj , ha nem vagy jó műszakiból, még annyit nem tanultál, hogy kiderüljön segghülye vagy-e hozzá. Itt pedig minden segítséget megkapsz, hogy átmenj, ha kiderül , hogy mégis.
2019. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!