Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor és hogyan lehetséges...

Mikor és hogyan lehetséges ösztöndíj igénylése 2010 szeptemberében kezdődő félévre?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mikor kell ezt megigényelni, de gondolom majd az után, hogy megkaptuk az eredményt, hogy hova vettek fel. Mivel nekem lett elvileg elég pontom és csak Miskolcot írtam be (GTK), akkor milyen ösztöndíjat pályázhatok meg? Mikor és hogyan? Köszönöm a válaszokat! :)
2010. júl. 3. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

elsősöknek az első félévükre NINCS tanulmányi ösztöndíj! (kormányrendelet)


viszont szociálisat esetleg kaphatsz, annak a menetét majd a kollégiumi felvétel meghirdetésénél fogják kiírni, amit a felvételi értesítő leveled tartalmazni fog.

2010. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben van! Köszönöm! :)
2010. júl. 3. 23:39
 3/5 A kérdező kommentje:

Esetleg konkrétan milyen támogatás jár ME-GTK-n annak, akinek elváltak szülei, rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesül és a megye másik feléből járna egyetemre? Nem tudom, hogy a kolit megadják-e, ha nem, akkor beutazás lenne... :S


Valamilyen támogatás vagy kedvezmény?

2010. júl. 26. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Könyörgöm nézz utána, ha már egyetemista lettél... Ennyi azért csak elvárható.

Intézmény honlapján minden le van írva...

2010. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem rosszból mondom, de szerinted nem néztem meg? Mivel nincs egyetemista ismerősöm, azért kérdeztem meg itt, ami tudtommal nem nagy bűn. Az oldalon még semmit nem találtam, ami a gólyáknak szólna, hogy mit hogyan intézzenek, bár tudom, hogy jönni fog a felvételis levél és abban sok minden lesz. De azért minden forint számítana, és azért is kérdeztem meg, mert nem mindenhol ordibálják el, hogy lehet pályázni ösztöndíjra/juttatásra. Egyébként nem vártam el, hogy jelentkezési lapot küldj, meg azt, hogy bunkó módon leszólj!
2010. júl. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!