Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Apáczai Csere János...

ELTE Apáczai Csere János Gimnáziumban 30. vagyok az ideiglenes ranglistán (biológia tagozat). Vajon mekkora a esélyem, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
Nézegettem statisztikákat, adatokat az iskoláról, amik megnyugtató információkat nyújtottak számomra, de azért kikérném azok véleményét is, akik esetleg oda járnak/jelentkeznek, vagy több tudással rendelkeznek az átlagnál ebben a témában.

2019. márc. 25. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem bent kell lenned. Én enyémbe 70.helyről is bekerültem.
2019. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te melyik gimnáziumba voltál a 70.? Egyébként 17-et vesznek fel, ezért necces.
2019. márc. 25. 18:15
 3/9 bbmarta ***** válasza:
100%
Szerintem a statisztikákat nézegetve nem necces! :-) Simán bejutsz! Az én legnagyobb gyerekem -szintén Apáczaiba jár, komplex természettudományin 10.osztályos- 2 évvel ezelőtt a 18.helyről is előkerült az 5.helyre! Most a kisebbnél már kicsit neccesebb, ő humánra felvételizett és a 42.helyen van jelenleg, de mivel a tavalyi évhez képest esett a behívási ponthatár, ezért várhatóan nem a tavalyi (akkor jóval könnyebb írásbeli miatt országosan mentek fel a ponthatárok), hanem a tavalyelőtti statisztika lesz a mérvadóbb. Tavaly a 44., 2 éve az 57.helyről is be lehetett még kerülni humánra. Szóval reménykedünk, de nagyon sokára lesz még április 23-a...
2019. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bizony sokára... :)

Mivel a biológia és a humán tagozat alkot egy osztályt, ha én és a gyermeke is bekerül, osztálytársak leszünk.

Így mondhatom, hogy remélem lesz szerencsém megismerni! :)

Sok sikert kívánok neki is (és magamnak is :) )!

2019. márc. 26. 19:43
 5/9 bbmarta ***** válasza:
Úgy tudom, ettől az évtől a humánt a mat-fiz tagozatosokkal teszik egy osztályba, ezért is lesz 2 osztályfőnök. Részben azért, mert ebben az osztályban nayon kevés volt a fiú, másrészt a komplex term.tud-osoknak és a biológia tagozatnak hasonlóbb egymáshoz az órarendje. Úgy tudom, a mat-fiz-humán lesz az "A", a biológia-term.tud. a "B". osztály. A nyílt napon ezt mondták!
2019. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni! :)
2019. márc. 27. 07:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, felvettek?
2019. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen! :)
2019. ápr. 29. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok sikert. (Én is ide jártam, csak nem biosz tagozatra.)
2019. ápr. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!