Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az állam akkor végülis elvette...

Az állam akkor végülis elvette a 20év feletti nappali tanulóktól a családipótlékot? Egyeltalán ha elmúltam 20 éves tanulhatok még nappali rendszerben?

Figyelt kérdés

Sajnos nem kötettem eléggé a híreket, és csak a feltevéseket hallottam, de a végeredményről lemaradtam. Akkor a szülő nem kapja a 20 év feletti gyereke után a családi pótlékot, ha nappali rendszerben OKJ-s képzésre jár mert ha egyetemre jár, akkor tudom hogy a szülők nem kapnak.

Szerintem ez érdekelt kérdés, mert szerintem nem csak én vagyok az egyetlen érintett. ÉS nem értem ha valaki tényleg tanul, nem bukik össze vissza, rendesen bejár akkor miért ne lehetne segiteni hogy tanulhasson??

bár én most fejeztem be egy OKJ-s tanfolyamot, már csak találnom kell egy olyan munka helyet, ahol hajlandók pályakezdővel dolgozni. Mert ugye a pályakezdő senkinek nem jó :(


2010. júl. 4. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én elmúltam 20 éves és nappali rendszerben tanulok. Még senki nem jelezte felém, hogy búcsúzkodjak a sulitól.

Amúgy okj-n ha jól emlékszem 23 éves kor a nappalin való tanulás korhatára. Sulinként változó, hogy akkor kezdheted el utoljára vagy akkorra kell befejezned. Nálunk akkora kell befejezni.

2010. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!