Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így tanulhatok Magyarországon?

Így tanulhatok Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szóval én szlovákiai vagyok, épp Magyarország mellett lakom és ott is szeretnék tovább tanulni. Először is esti tagozat érdekelne. Írtam is pár ilyen giminek akik azt válaszolták, hogy lehetséges, csak szükséges elismertetnem a bizonyitvanyaimat a magyar Oktatási Hivatallal viszont az csak akkor lehetséges ha Magyarországban lakom, de ugye nem ott lakom. Leegyszerűsítve az egészet: lehetséges Magyarországban tanulnom úgy hogy nem Magyarországban lakom?

2019. ápr. 7. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok idegen országból érkezett diák tanul Magyarországon akiknek nincs magyar lakcímük. Szóval van lehetőséged itt tanulnod. Olvass utána a neten, mi a menete--
2019. ápr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Énszerintem tudsz jönni kollégiumba, vagy akár rokonokhoz, barátokhoz, ha van valami ismerettség, de én arra gondolok, hogy kollégiumba talán, de ezt nem alapozom semmire, de nekem ez tűnik logikusnak.
2019. ápr. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!