Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha idéntől más a töriatlasz...

Ha idéntől más a töriatlasz ami használható, és nem nyújt nagy segítséget, akkor szerintetek egyszerűbb lesz az érettségi?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem elég jó atlasz egyébként ahhoz képest, hogy kronológia nincs benne. Csak tudni kell használni. Az előző évek feladatsorait simán meg tudtam oldani ezzel az atlasszal, szóval nem hiszem, hogy emiatt könnyítenének rajta. Persze az is relatív, hogy kinek mi a könnyű, hiszen mindenki másban jó.
2019. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Igen, mert megspórolod azt az időt, hogy az atlaszban keresgéld a kronológiát, a feladatra tudsz koncentrálni.
2019. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem, tehát még lehetett használni a régi atlaszt. Egyedül az esszé írásában segített, ha olyan sík hülye voltál a témában mint én, akkor ki tudtál másolni néhány mondatot és évszámot. Ezen kívül nem segített semmit. Szóval én úgy gondolom, hogy emiatt nem lesz könnyebb az érettségi. Én aki 4 évig szinte semmit nem tanultam történelemre, 4-es lett az érettségim.Ha nem lett volna ilyen atlasz akkor is 4-es lett volna.
2019. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!