Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért jó az a tanároknak,...

Miért jó az a tanároknak, hogy agyon hajtják és lelkileg már terrorban tartják a diákokat?

Figyelt kérdés

Minden héten több mint 5 dologból van dolgozat és felelés, az amúgy is heti 7-8-9 órában amik között van 0. óra is, és már konkrétan félek bejárni iskolába, mert nem tudok ennyit tanulni amellett hogy akarok magamnak egy normális szabad életet is élni.

A suli mellett van rengeteg más problémám, és ezek közé még bejön az is, hogy nem akarom hogy vége legyen az adott napnak, mert tudom hogy másnap úgy is lesz 1-2 dologból felelés és/vagy dolgozat amire már nincs lelkierőm se tanulni. Szerintetek ez jól van így?..



2019. ápr. 8. 21:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én középiskola után úgy is dolgozni mennék és nem tanulnék tovább.

Hiába nem elég az érettségi meg a szakmai, nekem minimum az érettségi kell, utána keresek valamit.

Attól még nem hinném, hogy a legjobb megoldás az, hogy addig viszik a diákok agyát amíg teljesen ki lesznek fáradva és nem tudnak figyelni semmire sem.

Mindenhol más a tanárok élete, nálunk van aki suli közben elmegy futni, meg új autókkal járnak, órán kint cigiznek stb

Ma is 8 órám van 0. tesivel együtt, holnap 9 óra, 3 gyakorlati egymás után szünetek nélkül, 2 tesi stb

Szerintem nem ez a legjobb módja annak hogy megtanítsanak minket a dolgokra.

2019. ápr. 9. 09:16
 12/13 A kérdező kommentje:
Meg az egyik szakmai tárgyat az egyik tanár emelt szinten tanítja, mert hogy szerinte mindenki szakember lesz, így még nehezebb tanulni rá, mert ő eldöntötte hogy mi az érettségit milyen szinten akarjuk letenni..
2019. ápr. 9. 10:56
 13/13 A kérdező kommentje:
A másik hogy szerintem az se normális hogy 5 tanórából 4 órán dolgozat van vagy felelés.
2019. ápr. 9. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!