Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szegedi Ságvári gimiben...

Nagy.bettike21 kérdése:

A szegedi Ságvári gimiben milyen szakok vannak?

Figyelt kérdés

Jövőre leszek 8.-os, ezért szeretném tudni.

És orvos szeretnék lenni...

Orvos szeretnék majd lenni.

Van valami olyan osztály ebben a gimiben, ahol jó alapokat kaphatok ehhez a szakmához?

Valamint mennyi az esélye, hogy innen felvesznek? ( tudom, hogy rajtam múlik, csak úgy általánosságban)



2019. ápr. 9. 17:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, most látom csak, hogy kétszer írtam le az orvost.
2019. ápr. 9. 17:39
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Ahhoz nem inkább Radnóti biokémiára kéne menni?
2019. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De, a Radnóti sokkal jobb választás lenne.
2019. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
BFK-án vannak leginkább azok akik orbosira szeretnének majd tovább tanulni, neked is azt tudom ajánlani. Kellő alapokat ad, 9.ben labor van és ha kikapsz egy nagyon jó biosz tanárt akkor biztos sikereid lesznek.
2019. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző: A Ságváriban kik a jó biosz tanárok?
2019. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Ságváriban egy évfolyamon 5 ösztály van, plusz a hatosztályos angolosok, de ők kilencedik előtt általában többet vannak az áltsulis termekben, illetve van egy nulladik évfolyam a franciásoknak.


Egyébként:


A - MatFiz

B - Info-Francia

C - Humán

D - BFK

G - Angol

2020. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!