Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4-es töri átlaggal mehetek...

4-es töri átlaggal mehetek töri szakos egyetemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a helyzet hogy mind 2 fél évben 4.5 re négyes lettem. Emelt történelem érettségi előtt állok ami szerintem menni fog bár nagyon bánt hogy mind a 2 pontot számító félévben 4-es re zártak le. Mennyire nézik a jegyeket ? Elég hogyha megvan a pontszámom ami kell és kész ?

2019. ápr. 12. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy mehetsz.
2019. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Semennyire. Választhatsz mit számítsanak be.
2019. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az összpontszámod, egyéb követelményekkel megvan, színkettessel is mehetsz.
2019. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Most olvastam el jobban, ki nézné a jegyeidet?
2019. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is világ életembe 4-es voltam bioszból (mondjuk az érettségim 5-ös lett) és így lettem biológus. Ha megvan a kellő pontszámod és felvesznek, onnantól a kutyát nem érdekli a jegyeid
2019. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató válaszokat:)
2019. ápr. 12. 17:40
 7/7 Banna97 ***** válasza:

Ez igy van,a jegy nem annyira lenyeges.

Az oktatasi hivatal a szamodra legkedvezobb pontszamot fogja kalkulalni,azaz ha a bizid jobb azt,ha pedig az erettsegid akkor abbol fogja kiszamolni a majd vegleges pontszamodat.

Viszont torekedj az emelt erettsegin minel jobb szazalekot elerni,az nagyon sokat szamit! Sok sikert!

2019. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!