Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges így iskolát váltani?

Lehetséges így iskolát váltani?

Figyelt kérdés
Most 11.es vagyok és iskolát szeretnék váltani. Másik szakra szeretnék menni pontosabban tánc szakra. Régóta táncolok,de sajnos nem olyan suliba mentem tovább. Lehetséges az, ha különbözteti vizsgát teszek,hogy 10 vagy 11. Osztályba kerülök? Nem pedig 9.be?
2019. ápr. 13. 14:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést (különbözeti)*
2019. ápr. 13. 14:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűleg, hogy most átvennének mert közel 3 éves anyagból kellene vizsgáznod. Javaslom próbáld meg felhívni az álomsulidat és ott érdeklődj. De készülj fel az elutasítás lehetőségére!
2019. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 éves anyagból kéne mert nekem nem lenne gond ha újra 11.es osztályba kerülnék és úgy a 9-10 osztályos anyagból kell ,nyáron ha csak azt csinálom hogy készülök rá akkor szerintem menni fog. Felhívjuk a sulit vagy bemegyünk érdeklődni 😀
2019. ápr. 13. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!