Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az iskolákban szabad reklámozn...

Az iskolákban szabad reklámozni, cégek logóit elhelyezni óriásiba tanteremben, hogy egész nap láthassák a gyerekek? Van ide vonatkozó jogszabály?

Figyelt kérdés
első osztály

2019. ápr. 16. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én iskolában van egy tablet terem amit SMART nevű cég finanszírozott. A teremnek az a neve hogy smart terem és kint van a logója. Szerintem ez teljesen rendben van. Nem tudom hogy van e rá törvényi szabályozás.
2019. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem nincsen rendben ez sem. Ne vásárolhassa be magát egy iskolába egy cég azzal se, hogy ajándékoz. Elég az, hogy amit ajándékoz, azon rajta van, hogy Smart, nem kell letakarni. Az én bajom az, hogy okostáblák vannak minden tenteremben és a desktop hátterében a Windoes logó figyel méteres méretben minden nap minden tanórában a gyerekeknek, hogy 8 év alatt beleégjen az agyukba. Ez istentelen nagy reklámelérés és ráadásul mégcsak nincs is kimondva.
2019. ápr. 16. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!