Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kapunk értesítést...

Mikor kapunk értesítést arról, hogy melyik gimnáziumba vettek fel?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy máig küldik meg az iskoláknak. Van olyan iskola ahol még esetleg ma ki kerül? Ha nem akkor mikor?

2019. ápr. 23. 11:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem. mindegyik iskolában kint van ahova még jelentkeztem de ez van első helyen. Lehet hogy csak levelet küldenek?
2019. ápr. 25. 06:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak annyi van kint az iskola honlapján, hogy a napokban postázzák, és hogy aki május 6-ig(!) nem kapja meg a levelet, az érdeklődjön majd telefonon, addig senkinek nem tudnak telefonon felvilágosítást adni. Nyilván, mert millió más dolga van a titkárnőnek, mint a többezer ezzel kapcsolatos telefonhívásra válaszolni.
2019. ápr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Oke akkor szerintem nálunk is ez van.Várunk!
2019. ápr. 25. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!