Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE-ETK-s hallgatók? Néztem a...

PTE-ETK-s hallgatók? Néztem a kollégiumokat és feltűnt hogy az etk-s koli a laterum. Bővebben lenn

Figyelt kérdés
(Gyógytornász leszek szeptembertől pécsett) és érdekel hogy rögtön mindenkit, a gólyákat is oda rakják e kivétel nélkül mert az szakkoli? K. szi előre is az infót akármelyik pécsi koliról.

2019. ápr. 28. 21:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy azért kérdezem mert messze van mindentől és nem szivesen mennék oda
2019. ápr. 28. 22:06
 2/3 anonim válasza:

Szia! Én is Pécsre készülök gyógytornász szakra, szóval ha minden jól megy szaktársak leszünk. :)


A kérdésre sajnos válaszolni nem tudok, de ez engem is nagyon érdekelne. Ha valaki rendelkezik érdemi információval a témával kapcsolatban, az legyen kedves ne tartsa magában. :* :)

2019. máj. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A laterumban 6 ágyas szobák vannak kb fél óra busszal az egyetemtől, nem ajánlom, igaz sokaknak ez is jobb volt a semminél. Igaz ez hivatalosan a kar kolija, de nem jelent semmit, ha teheted másik koliba jelentkezz! Igaz sokan szeretik, de szerintem kell ehhez nagy empátia, hogy 6 emberrel legyél folyton, meg állítólag nincs a legjobb állapotban a koli, igaz látni nem láttam, csak meséltek róla sokat csoporttársaim. Az ETK az utolsó amire gondol a PTE, szóval ezért ilyen a szervezés... túl sok pozitív dolgot ne várj az egyetemtől ilyen téren... max ha erasmuson vagy, mert belőlük jön a pénz🤣 én idén váltok egyetemet, én a Szántóba jártam, azt ajánlom a leginkább, igaz oda nagyon magas pontszám kell, mert oda a legnehezebb a bejutás, érdemes kiszámolnod, hogy mennyi pontod lenne (szociális+tanulmányi), és ha fel is vesznek, utána is az ETK diákjainak kell minden évben a legtöbb pont, amíg egy művészetisnek kb 25 pont elég a kolihoz, addig egy etksnak 40 pont kell minden évben hogy legalább koliba járhasson... a neten nézz utána a pontszámításnak és az alapján gondold át mégegyszer, és ha sok pontod lesz, akkor semmiképp se menj a laterumba hanem csak a Szántó vagy a Boszi, ott 2 ágyas szobák vannak és blokkos rendszer van, ami olyan mint egy albérlet, annyi a negatívum, hogy a Szántó tele van küflöldivel, a Bosziban meg egy diszkó üzemel alul.

Bocsi a negatív hangvételért, de nekem nagy csalódás volt az egész egyetem😕

2019. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!