Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek középfokú érettséginél...

Matek középfokú érettséginél mennyire nézik át a számológépem ill. a négyjegyűmet?

Figyelt kérdés

Néhány plusz képlet bele van írva grafittal a számológépem hátuljába/vagy a tokja belssejébe, nem tudom hogy mondjam. A négyjegyűmbe is belejavítanék, hálványan, kicsit, nem sokat.

Érdemes, vagy csak rosszabbul járok ha elkapnak? A számológépes rdekelne főleg, arról azt sem tudom hogy végignézik-e avagy sem

Köszi a válaszokat :)

(Azt ne írjátok légyszi hogy inkább tanuljam meg, ennyi kéletet nem lehet, és amúgy is igyekszem megtanulni)



2019. ápr. 29. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Iskola, tanár, vizsgabiztos függő. Általában igen.


Nálunk (pedig estin érettségiztem) MINDENT átnéztek még a tollakat, tolltartókat is. A függvénytáblázazot már belépéskor az asztalra kellett tenni és átnézték elég alaposan. Számológépet kifejezetten a tokját(nem hülyék ám), de egyik srácnak ráadásul ilyen ultra szuper eltárolós memóriás stb. volt, messziről kiszúrták és lenulláztatták vele.


Hát nappalin, erősebb iskolákban el se akarom képzelni mi mehet.

2019. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Hat nem tudom, en pecsi suliba vegeztem, aki bent volt tanar valami enektanar volt... azt se tudtam hol kell megfogni a konyvet... nalam is volt benne egy ketto dolog
2019. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Tudta*


Ja es szamologepet se neztek, megkerdeztek mindenkitol, egysegesen hogy van szamologep,fgtablazat,toll,ceruza,vonalzo,korzo.. mondjuk ha nem volt nem adtak :D de legalabb megkerdeztek

2019. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Majd kiderül észreveszik e az ilyen számológépet.

[link]

De érdemes kikapcsolni a fényképezőgép hangot és halkan beszélni bele.. :)

2019. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk akinek tudományos számológépe volt, annak le kellett tennie a lecsúsztatható elejét az asztal alá a lábához, mivel vannak benne képletek. Egyesével végig nézték, hogy mindenki le tette-e.
2019. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha beviszem úgy hogy tele van képlettel, és meglátja még az elején mikor mondjuk átnézi, az csalásnak minősül vagy csask elveszi? Tehát nem kereülök miatta bajba vagy ilyesmi?

És közben mennyire veheti el, vagy mennyire szoktak ilyenekre figyelni?

Eddig amúgy mindenkinek ment a zöld kezecske, köszi srácok :)

2019. ápr. 29. 23:48
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

régi érettségi volt ugyan, de nálunk anno a matektanár megkövetelte, hogy tollal írjuk bele a függvénytáblába a szerinte onnan hiányzó, a szerkesztők balfszsága miatt nem benne lévő képleteket, azonosságokat, függvényeket.

Így mentem érettségizni, egészen pontosan központi érettségi-felvételit írni. Idegen város, idegen iskola és tanárok. Megkérdezték, hogy ezt hogy gondoltam. Mondtam, hogy XY tanárúr így kérte. -Jaaa, hát akkor jól van.


Mondanám, hogy ne a matekhoz írd, hanem fizikához, kémiához... csak tudd, hol kell keresni ;)

2019. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenhol más. Nálunk semmit egyiket se nézte át a kutya se.
2019. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Imádkozom, hogy nekem se nézzék át...
2019. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem úgy van hogy be sem engedik a saját függvénytáblát?

Osztanak szét iskolai példányokat..

2019. máj. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!