Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Informatikus hallgató vagyok a Szegedi egyetemen.

Már 3 év munkatapasztalatom van, és már a második munkahelyemen vagyok. Az egyetem óriási nyűg számomra. Van még kb 14 tárgyam hátra + szakdolgozat. De semmi motivációm rá. Nem látom értelmét, a szakmai certekben több lehetőséget látok. Otthagyjam a sulit? Ez mennyire gázos az informatikai pályán?



2019. máj. 1. 17:47
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egyaltalan nem gazos, ha nem szereted akkor utalni fogod, es ha utalod akkor csak rosszabb lesz.
2019. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy vissza tudod e fizetni az állami féléveket. Ha könnyedén, meg se érzed, iratkozz ki, ha nem, és diákhitellel se terhelnéd magadat, én kibírnám inkább a helyedben, mint mondtad, motiváció kell csak.
2019. máj. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!