Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehetne kezdeni a Történel...

Mit lehetne kezdeni a Történelem-Földrajzzal? Vagy csak szimplán a történelemmel? Hová mehetek tanulni és milyen szakra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tanár lehetsz, ált. isk. kezdő fizetés 120 bruttó, de később nő azt hiszem 3 évenként.

Biztos állás, idegesítő gyerekek.

2010. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Földtörténelem... xD

Nahh jó nem.

[link]

Itt tudsz keresni, de töri és földrajz érettségivel max. ilyen környezettan, földrajz, földtudományi szakokra mehetsz. Ezek nem tudom mire lennének jók, állásügyileg meg szerintem ilyen töri, földrajz szakos tanár lehet az ember, ha egyáltalán van igény ilyenre.

2010. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, tanár lehetsz. Vagy ha törit megtartod,a föcit meg magyarra vagy idegen nyelvre cseréled, akkor jog.
2010. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jogra ne menj, nincs állás, az egyetem meg kész szenvedés.
2010. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jog-opn is gondolkoztam, de az tényleg elég nehéz, meg ahogy írja az utolsó hsz-elő nincs munka rá!

Meg nagyon sokan jelentjeznek rá, szal abból is túlképzés van!

Na de akkor mire menjek, geológus?De ahhoz kell tudni a reáliákat nem?Mert full nulla vagyok a reáliákból, még a biológia úgy ahogy megy, de matematikából sík hülye vagyok!További ötletek?

2010. júl. 7. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!