Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha töri érettségin az esszékhe...

Ha töri érettségin az esszékhez semmit nem írok, akkor még lehet kettes?

Figyelt kérdés
Szóbelire már tanulnék, de az angolra gyúrtam rá nagyon, mivel abból eddig síkhülye voltam, így már a törire nem maradt idő.
2019. máj. 5. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de ahhoz a teszt résznek nagyon jónak kell lennie. Szándékosan ne hagyj üresen semmit. Ha egy kis fogalmad van a témáról, improvizálj, költs hozzá, rizsázz. Max nem jön be és 0 pont, de ha párat kapsz már az is valami. Sok sikert!
2019. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Üres mezőre még a világ legjóindulatúbb tanára sem tud 0 pontnál többet adni. Írj le mindent, ami csak eszedbe jut.
2019. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Lehetsz akár 3as is. Nyugodtan ne írj semmit.
2019. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esszénél néhány pontot nulla tanulással is össze lehet hozni, ne hagyd üresen, inkább írj valamit, hátha lesz benne jó. Ha csak egy évszámot beleírsz atlaszból/megadott képekből, már kapsz egy pontot, írj bele neveket meg fogalmakat, bármit, ami eszedbe jut, forrást adnak meg, abból próbálj kihozni vmit.
2019. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából a mi tanárunk elég rosszindulatú és az esszét meg úgy tudom, hogy azt lehet elég szubjektíven is pontozni, ezért félek...Pedig 3-4-es voltam mindig töriből, de voltam ötös is...
2019. máj. 5. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan esszé, ahova hülyeségeket írtam, aztán végül mégis 4-es lett, szóval a töri közép nem nehéz, no para. :)
2019. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül írtam esszèt, mert mem voltak nehezek. (Sztàlin, István király). :)
2019. máj. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!