Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egressy Gábor szakgimnázium...

Egressy Gábor szakgimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
Milyen az Egressy Gábor szakgimnázium zugló. Milyenek a tanárok a diákok és a légkör?

2019. máj. 6. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik Sz. Szilveszter nevű igazgatóhelyettes kb. 5 gyereket pedózott! Keress rá a neten! Hát ilyen.
2019. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

egy kis ízelítő

van egy sapkám mit szoktam hordani iskolába is mit a házirend tilt de ha rám szolnak mindig leveszem és a ha tanárt láttok akkor is igyekszem ne szúrja a szemüket. Az egyik tanár KEDVÜKÉRT ÚGY ÍROM letette velem az asztalra a sapkámat majd onnan elvitte ( ennyire jogilag véve A találó kötelezettsége törvények hatnak rá 5:55.§ érdekesség képen) mert rajtam volt majd nap végén nem volt hajlandó vissza adni a házirend erre "Tilos az iskolába behozni mindenféle ön- és közveszélyt okozó tárgyat, mely erőszakos

cselekmény elkövetésére alkalmas. A tilalmat megszegő tanuló esetében az igazgató egyedi

mérlegelés alapján dönt: vagy rendőrségi feljelentést tesz az ügyben, vagy fegyelmi eljárást

indít. Ez utóbbi esetben a tárgyat a fegyelmi eljárást követően a fegyelmi bizottság visszaadja a

szülőnek (gondviselőnek).

– 18 év feletti tanulónak a hét utolsó tanítási napján órák után

– 18 év alatti kiskorú tanuló esetében a szülőnek. " a pontjára hivatkozva. Biztos veszélyes volt az a sapka. emellett megfenyegettet ha nem hagyom abba a sapka vissza kérését ki fog rúgatni 2 héten belül! Szóltam az igazgatónak és erre az volt a válasza hogy nem az ő feladata ez beszéljem meg a tanárral! Végén nagy nehezen vissza szereztem a tanártól.

Tanulság ebbe az iskolába még az igazgató se ismeri a házirendet rendesen emellett soha semmit ne adj a tanár kezébe. Mérlegeld hogy mi éri meg:

-kapsz egy figyelmeztetőt mert sapka volt rajtad!

-vagy nem lesz sapkád

Ami nálad van az nem veheti el.

2020. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!