Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem emelt érettségi...

Történelem emelt érettségi hogy ment?

Figyelt kérdés
Én a merkantilizmust, Kádárt és az összehasonlítót választottam a komplexek közül. 60%-ot tippelek kb.

2019. máj. 8. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Külön készultem rá sok erőt fektettem bele és ment . Viszont lehet orszagszerte ujra iratjak szegedrol kiszivargott allítolag. Akkor en esku felgyujtom az oktatas hivatalt just saying
2019. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem szerintem jól ment, merkantilizmust, Kádárt és Kínát írtam.


#1, nem a középszinttel van ez?

2019. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kozépről van bizonyiték az emelt ről csak pletyka
2019. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a középszint szivárgott ki.
2019. máj. 8. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amugy én merkantikizmust,Kádárt es a korszakokon át ívelőt választottam nagyon orultem a kínával kapcsolatos esszének
2019. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu én a komplexnem nem örültem nem néztem at sajnos azokat a témákat.

Kínát még annyira se tudtam, mint Amerikát ott erősen az atlaszra támaszkodtam, de Rákóczi kellett középre is így azt órán átvettük. Amúgy merkantilizmust Kádárt és az összehasonlítást írtam.

2019. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*komplexnek
2019. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!