Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy ment a biosz érettségitek?

Hogy ment a biosz érettségitek?

Figyelt kérdés

Eduline-on olvastam, hogy a közép emelt szintnek felelt meg.

Én emelteztem, szerintem nem volt rossz feladatsor, bár én még több embertant el tudtam volna viselni, pl. szív, agy, tüdő működése. Kicsit csalódtam, hogy mennyit készültem ezekből és sehol sem kellett.


Esetleg valahol van nem hivatalos megoldókulcs? Vagy ilyen csak a népszerűbb tárgyakból szokott lenni?



2019. máj. 14. 18:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én emelteztem és sztem egész korrekt feladatsor volt:D az orvosi vizsgálatos feladat kifejezetten tetszett mert valamilyen szinten gyakorlatias volt. Ahogy számolgattam 86 körül lesz de 80 fölött kell h legyen, ez szinte biztos:D
2019. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kontrasztanyag párosítás volt a helytelen?
2019. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

a vastagbél tartalom, arra inni kell

ha ereket, vérellátást vizsgálnak akkor adnak vénásan

2019. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
HÁLA ÉGNEK KÖSZÖNÖM KÉMIA A BÁRIUM-SZULFÁTÉRT!! és kedves válaszolónak is
2019. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
:( Én a vesét írtam, de abszolút tippem sem volt. De ezt miért is kellett volna tudni? Olyan kis apróság, a könyvben a CT-ről/MRI-ről is néhány sor volt írva, a kontrasztanyag meg csak a megemlítés szintjén volt. Erre egy ilyen kérdés...
2019. máj. 14. 20:13
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
én ezeket onnan tudom, hogy mivel sajnos volt ezek megtapasztalásában személyes élményem ezért eléggé elmélyültem ebben a témában és ez a feladat nekem egy max pontos ziccer volt, egyébként a kép amit beraktak ct felvétel címszó alatta valójában egy mri felvétel volt xdd
2019. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
igen amúgy, érdekesképp az elmúlt években nem rakták tele ilyen apróságokkal
2019. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
mashol is megkerdeztem de meg nem valaszoltak, a normal 0-ás vércsoportuak azert nem adhatnak a bombay beteg 0ás fiunak mert kicsapjak a normal H-antigeneket?
2019. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
mivel a bombaynek nincs h-antigénje ezért van anti H-ja viszont a normális esetben van H-antigén ami miatt nincs anti-H tehát ha ez a kettő találkozik akkor kicsapódik
2019. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
még egy kérdés mert nem tudok aludni. mit írtatok a szemes ábrán jelöltekre mi a közös bennük. en azt hogy feherje van bennuk, nem halozzak be erek
2019. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!