Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerult a mai info?

Kinek hogy sikerult a mai info?

Figyelt kérdés

En 115pont korul szamolok( csak az irasbeli)

Nagyin egyszeru vklt


2019. máj. 16. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem jól sikerült. Valszeg csak egy-két figyelmetlenségre nem kapok majd pontot. Mondjuk ettől függetlenül szerintem az Access sokkal nehezebb volt, mint más években, de ment. Amiket csináltam otthon sokkal könnyebbek voltak (mármint az Access).
2019. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Adatbazis? Nagyon konnyu volt
2019. máj. 16. 13:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Melyik resze okozott problemat?
2019. máj. 16. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem okozott problémát, mindent meg tudtam csinálni, de ettől függetlenül az előző éviekhez képest nehezebb volt. Ott mindig ugyanaz volt a táblák szerkezete, 3 db, amiből az egyik a kapcsoló. Kb a kérdések is hasonlóak voltak. Itt meg az utolsó lekérdezésnél pl kellett segédlekérdezés vagy alapból problémát okozhatott szerintem sokaknak az időformátum. Ettől függetlenül nekem ment, max pontra számítok.
2019. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!