Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol nyelvi előkészítős...

Angol nyelvi előkészítős gimibe fogok menni. Mikre lehet számítani, milyen tantargyaim lesznek az angolon kívül stb?

Figyelt kérdés
😀

#Angolnyelvielőkészítő
2019. máj. 24. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Angol és tesi ennyi
2019. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én anno szintén nyelvi előkészítős gimibe jártam (kéttannyelvű suli volt), volt kb. heti 20 óránk a célnyelven, matekból, magyarból, angolból, tesiből 2-2 óra, illetve 1 infó és 1 osztályfőnöki óra. Valamennyi tárgyból csak ún. szintentartó oktatás volt, ami azt jelentette, hogy az általános iskolás dolgokat átvettük, és minimálisan belekezdtünk a gimis anyagba. A mostani rendszert nem ismerem, de felteszem, hasonló lehet. Esetleg próbáld meg a leendő sulid honlapján megnézni az órarendeket/tanterveket. Fent kéne lennie a pedagógiai programban.
2019. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sok füzet kell majd?

Vagy lapokat kapunk?

2019. máj. 25. 12:15
 4/8 anonim válasza:
Én ebben az évben voltam/vagyok angol nyelvi előkészítős. Matek , angol , infó , tesi ,kompetencia , és egy második idegen nyelv volt. 2 angol csoport volt , az én csoportom nem igazán kapott sok papírt de a másik az nagyon sokat . Erre az évre angolra 3 füzet kellett a többire elég volt 1-1 .
2019. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És haladó/kezdő csoportba osztottak be titeket?
2019. máj. 30. 17:05
 6/8 anonim válasza:
Kezdőben voltam.
2019. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen kezdő , haladó csoportok voltak
2019. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Irni kellett egy ugynevezett szintfelmerot es aszerint osztottak titeket?
2019. júl. 13. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!