Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen könyvből gyakoroljak...

Milyen könyvből gyakoroljak középszintű matekérettségire? (11. -es vagyok)

Figyelt kérdés
Milyen könyvet érdemes megvennem?

2019. máj. 25. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Előző érettségiket oldd végig.
2019. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
meg hova gyakorolsz? en nem gyakorolram ra semmit es igy is meglett a kettes 30 ponttal
2019. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Én ezzel az eredménnyel nem büszkélkednék.

Ha a kérdés feltevésből nem lett volna egyértelmű, vannak céljaim és nem a kettes határát szeretném súrolni.

2019. máj. 26. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagy matekos, mert ha van egy kis érzéked hozzá vagy nem aludtad át az eddigi matek órákat akkor tényleg bőven elég az előző évieket megoldani. Nekem így lett az (a sokak szerint borzasztó nehéz) idei matek érettségim 93%.
2019. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó!

Szeretem a matekot és ertem is azt amit veszünk, de van hogy nem elsőre fogom fel. En a II. Rész utolsó feladatától félek a legjobban, a tobbi még talán megoldható.

Gratulálok, nem vagy semmi!

2019. máj. 31. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!