Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasági diploma, levelezőn....

Gazdasági diploma, levelezőn. Melyik egyetemen célszerű?

Figyelt kérdés
8 éve dolgozom pénzügyi területen, de nincsen gazdasági diplomám. A feljebbjutáshoz szükségem van egyre. Jövőre jelentkeznék levelező képzésre. Melyik intézménybe érdemes jelentkezni, ha nem akarok sokat szívni, de azért mégis valamennyire értékekes papírt ad, tehát nem valami noname főiskola?
2019. máj. 29. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy az ilyen kérdéseknél miért nem írja ki a kérdező, hogy mely országrészek jöhetnek egyáltalán szóba. Ha én azt mondom, hogy a pécsi GTK-nak jó a híre, akkor mennyit segítettem, feltéve hogy te mondjuk debreceni vagy? Vagy esetleg fővárosi vagy? Rendszerint ott van sok egyetem, ahol az ember nem tudja hogy melyiknek milyen a híre, és gondolkodnia kell, hogy melyiket válassza, de akkor is le kell írd, mert nem csak Budapest létezik.


" gazdasági diploma ". Oké, de kinezted, hogy azon belül milyen szakra? Habár sok az atfedes a gazdasági szakok között, mégis van különbség az egyetemek és a szakjai között. Pénzügy azamvitelre szeretnél menni? Gazdálkodás és menedzsmentre? Marketing? Gondolom pénzügyre, de hát a "gazdasági diploma" többet is takar.


RENGETEG ilyen kérdés van a gyakori kérdéseken. Kis utánanézéssel te is hamar megtalálhatod a válaszokat. Mialatt a válaszra vársz, te is megtalalthattad volna a keresett információt.


Na de válaszolva: ha Budapesti vagy akkor a BCE/BGE/BME-t szokás javasolni, vidéken meg a 100.000 fő feletti városok gazdasági kepzeseit.


Lehet, hogy kicsit nyers volt a stílusom, sajnálom, én csak azt akartam elerni h legközelebb gondolj ezekre is.

2019. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!