Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Forrai Művészeti Szakközépis...

A Forrai Művészeti Szakközépiskola milyen? Akki ir neken az legyen szives le irni mindent amit gondol csak legyen oszinte

Figyelt kérdés

ha vannak olyan művészeti

szakközépiskolak ami tettszik neked azt is ird le kerlek smiley fejet akkartam irni de nem engedi hogy kedves dolgokat irjak lol mert hogy rontja a szoveget nem tudjak majd elolvasni az emberek ennek meg mi erteleme van



2019. máj. 31. 01:49
 1/9 anonim válasza:

Szia. Én oda járok most kezdtem a 9.et.

Nagyon nagyon szeretem. Kedvesek a tanárok, kreatívok a programok. Itt nem érzed úgy magad mintha egy "börtönben" lennél. Nagyon jó művészeti része is. Gyönyörű rajzokat készítenek az odajárók.


Remélem segíthettem ha bármi kérdésed van írj nyugodtan.

2019. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen koszi a valaszt
2019. jún. 4. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedvesek a tanárok? ? :D szerintem nem. Nagyképű rongyrazos hely...
2019. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen 2.,igazad van,a tanárok nem kedvesek..hanem a világon a legjobb tanárok és borzasztóan aranyosak :D
2019. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Borzasztóan aranyos ...

Ez egy elég fura szó összetétel, biztos nem te vagy a magyartanár ott, vagy igen? :DD

2019. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Kedves utolsó! Nem tudom mióta fura kifejezés az hogy borzasztóan aranyos. De hogy te is megértsd,most csak neked leírom másképp: nagyon aranyos. Most már érted? :D
2020. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem. A tanárok kedvesek, korrektek és ezt úgy mondom hogy amúgy sose tudtam rajongani egy tanárért se (most se)

Én angol szakon vagyok nekem tök jó, felkészít az emelt szintű érettségire. Én ajánlani tudom


Rongyrázós helynek nem mondanám. Persze tudjuk hogy az egyházi sulik sok állami támogatást kapnak meg van egy éves díj (7000 ft senkit nem vág földhöz) de hidd el gyorsan elmegy az a fenntartásra meg a fizetésekre. Az meg hogy kidíszitik szerintem teljesen tükrözi a suli szellemiségét. Elvégre művészeti szakgimi. Persze a művészet relatív, szerintem elég ocsmány az új díszítés, de kb félévig kell elviselni :D utána újat raknak ki.

2020. ápr. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Milyen az oktatás színvonala a Forrai Gimiben, angol szakon? Jól felkészít az érettségire, nemcsak angolból? Nekem a youtube video alapján kicsit káoszosnak tűnik. Mennyiben keresztény szellemiségű, tradicionális vagy gyakorlati hitet közvetítenek? Hány ponttal lehet bekerülni? Köszönöm.
2021. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy hány ponttal lehet bekerülni, azt nem tudom, én 72-vel bent voltam.

Az érettségire jól felkészít, persze ez rajtad is múlik, te mennyit tanulsz, mennyi energiát teszel bele. Nekünk idén most lesz kisérettségi, a témaköröket már megkaptuk szóbelikhez. A tanárok jó fejek, segítőkészek. Bár most az online miatt sok mindenkinek vannak hiányosságai. (Nekem is kopott az angol beszédkészségem)

Inkább művészi beállítottságú a suli, sokan nem is nagyon hívők (én se) de így is korrekt, elfogadóak. Heti egy hittan van, meg havi egy közös istentisztelet az osztályfőnöki óra helyett. Hittanon inkább a bibliai történeteket dolgozzuk fel átfogóbban.

2021. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!