Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most másnak sem működik az...

Most másnak sem működik az e-felvi SOS?

Figyelt kérdés

Most próbáltam bejelentkezni. Felvire be tudok, de utána az efelvin belül, miután rámegyek az "Általános eljárás, 2019.

(SZEPTEMBERBEN induló képzések)" alatt lévő belépés gombra, piros felkiáltójeles hibaüzenet fogad, hogy "Az Ön által végzett művelet során hiba történt.", tehát már az 5 jegyű azonosítót sem tudom beírni.


Másnak is van ilyen gondja?



2019. jún. 1. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nyugi.
2019. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2019. jún. 1. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja nekem sem működik
2019. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hali! Engem sem enged be. Tudja már valaki, hogy mi lehet az oka?
2019. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem sem működik, már 2 napja. Írtam is nekik.. Megnyugodtam, hogy nem csak velem csinálja ezt a rendszer! :D
2019. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztos karbantartást csinálnak. Én most akartam sorrendet módosítani, de ezt jelnek veszem, hogy még meg kell gondolnom :D
2019. jún. 2. 17:01
 8/8 anonim válasza:
Huhhh, két napja töltöttem fel a 12-es év végit, azt hittem én rontottam el valamit és kitiltott a rendszer :DD de ja, meg most sem jó nekem sem
2019. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!