Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz az emelt informatika...

Nehéz az emelt informatika szóbeli?

Figyelt kérdés

Nekem olyan 15-20 pontra lenne szükségem,de picit félek tőle,hogy ahhoz nagyon jól kéne tudnom.


Ha ti már voltatok valamelyik évben,nektek mennyire pontozták szigorúan ?


2019. jún. 4. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon készülj fel emeltre, mert szigorúan pontoznak. Emelten már komolyan veszik a dolgokat. Mindegy melyik tantárgyból nézed. Olyan szempontból hasonló, mint egy nyelvvizsga, hogy nekik nem számít h neked sikerül-e vagy nem. Egy középszintűnél a tanárok azért drukkolnak neked, és ez a kérdéseken is látszik. Emeleten nehéz kérdést is feltesznek.

Egyébként nem lehetetlen, szerintem menni fog ha tanulsz és minden tételt tudsz. Sok sikert!

2019. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyit akartam mondani, hogy az nem baj ha izgulsz. Általában pont annak sikerül jól, aki izgul. Pont azért, mert az ember sose tudhat mindent, de aki izgul, az általában az utolsó pillanatig tanul. És az elég.
2019. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!