Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek várható a BME...

Szerintetek várható a BME gazdasági képzésen ponthatár csökkenés?

Figyelt kérdés
Bejelentettek az előzetes minimum ponthatárokat, 400 pont a gazdálkodás és menedzsment. Viszont biztos több lesz szerintem, de szerintetek mennyivel emelkedhet? Legjobb esetben is 420 körül leszek, és nagyon felek, hogy nem kerülök be allamira. Az elmúlt években folyamatosan csökkentek ott a ponthatárok (460->440->428), szerintetek lehet esélyem? Lehet, hogy tovább csökkennek a ponthatárok?
2019. jún. 4. 14:59
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én is a BME GTK-ra készülök és mivel tavaly az előzetes ponthatár 428 volt és végül a rendes ponthatár is annyi lett, szerintem idén (mivel 400 az előzetes ponthatár) elég valószínű hogy csökkenni fog. Persze biztosan nem lehet tudni, de én olyan 410-420 között saccolom.

Sok sikert!

2019. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hol vannak az előzetes ponthatárok?

Én mesterszak miatt parázok :(

2019. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, én is annyit saccolok kb. Nektek is sok sikert!:)

Utolsó, a mestert sajnos nem tudom, eduline-on láttam.

2019. jún. 4. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!