Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni 370...

Van esélyem bekerülni 370 ponttal idén az NKE ÁKK-ra?

Figyelt kérdés

Az NKE RTK-ra jelentkeztem,de a pszichológiai alkalmassági vizsgálaton alkalmatlannak nyilvánítottak.

Ezen kívül csak az ÁKK-n jelöltem meg a közigazgatásszervező szakot,ott nincs alkalmassági,viszont 370 pont nem lesz elég.Tavaly 385 volt,viszont 2017-ben csak 335.Szóval talán van valami remény hogy lentebb lesz.

Az angol nyelvvizsgán csak a szóbeli sikerült,szóval nem lesz meg július 11 re a komplex hogy feltöltsem



2019. jún. 11. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kezdjuk ott hogyha be is kerulsz RTK-ra es elvegzed akkor is két évente mész pszichológiara,ahol ugyanugy nem bukhatsz meg. Kozigazgatas szervezonel meg egy szakma is sokkal tobbet er...mindegy en szoltam,ha felvesznek majd rajossz hogy kinek volt igaza.
2019. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elobb csinalnek meg egy burkoló és egy víz gáz fűtés szerelő tanfolyamot. A hülye is osszeszed ezekből minimum 250t havonta...Nem muszaj mindenkinek egyetemre mennie, az ilyen közigazgatás szervezo bufeszakoknak meg tenyleg az egvilagon semmi értelme. Kapsz egy papirt aztan lehet beloled valami aktakukac egy hivatalba.
2019. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok kommentert. Még annyit szeretnek mondani,hogy ket regi évfolyamtársam tavaly végezte el a rendőr nyomozóit es menekülnenek legszívesebben onnan. Szarrá vannak tuloraztatva, sokszor a szabit se kapjak meg... Mindkettő mondja hogy ledolgozzak amit eloir a suli aztan huznak el a francba.
2019. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Azért még mindig jobb mint ha semmit se érnék el az életben és csak egy szaros segédmunkás maradnék

Választhatok hogy egy senki maradok vagy megpróbálom e újra

2019. jún. 12. 12:44
 15/17 anonim ***** válasza:
Miért aki szakmát tanul az egy senki? Csak az valaki aki egyetemet végzett? Hagyjuk már...Mérnök vagyok én is, de jó pár olyan szakma van ami többet ér az egyetemi képzések 70 százalékánál...
2019. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De én nem tanulok szakmát.Ide akarok jönni.
2019. jún. 12. 14:06
 17/17 A kérdező kommentje:
Sok lány el is várja,hogy legyen diplomám,anélkül szóva se állnak velem
2019. jún. 12. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!