Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kikaptam a bizonyítványt...

Kikaptam a bizonyítványt tovább tanulással kapcsolatban mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok anno ugyfélkapun keresztül leadtam a jelentkezéseket az egyetemekre és azt szeretném megkérdezni hogy van a további teendőm igy hogy már kikaptam a bizonyítványt ?

2019. jún. 19. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Be kell szkennelni.
2019. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Érettségit? Azt nem kell feltölteni, mivel automatikusan kérik le egy központi adatbázisból.
2019. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen érettségiről van szó. Ez biztos kedves utolsó?
2019. jún. 19. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Pont tegnap gondolkoztunk ezen osztálytársaimmal, mi úgy értelmeztük, a 12es bizonyítványt fel kell tölteni, az érettségit nem.
2019. jún. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Le kell fénymásolni, és hiánypótlással elküldeni postán.
2019. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki nem tudja, miért vezeti félre a kérdezőt?

Nem kell beküldened az érettségit, mert az adatbázisból szedik le. Viszont ez le van írva a felvin elég világosan. Nem tudom, hogy nem lehet tájékozódni, ezen még csak "gondolkodni" sem kell az osztálytársakkal, mert le van írva feketén-fehéren a felvin és eldugva sincs.

2019. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarok félrevezetni senkit, de jobb biztosra menni. Az elektronikus rendszerben is keletkezhet hiba. Mellesleg ezt az új adatbázis dolgot én nem ismerem. Ha tényleg így működik, akkor ne csináljon semmit a kérdező. Az én időmben még ez nem létezett, ahogy a felvi.hu sem, az egész felvételi folyamat papíralapon működött.

Bocs, ha valaki félreértett valamit. Sikeres egyetemi tanulmányokat kívánok!

2019. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A továbbtanulás egy szó.
2019. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!