Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE pszichológia mesterképzés...

ELTE pszichológia mesterképzés felvételi eljárás hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Csak a szóbeli beszélgetés része érdekel. Az angol nyelvű cikk milyen stílusú, milyen minőségben, mélységben kell róla beszélni?

Illetve a specializációt hogyan válasszák ki ha felvettek? Biztos arra a spec-ra jut be az ember amit választ?



2019. jún. 23. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Én végül nem oda mentem, de a felvételi eljáráson részt vettem, így arról tudok beszélni. Az angol nyelvű cikkek többféle témájúak voltak: fejlődés lélektan, személyiség, általános pszichológia. Amikor megkapod a cikket, onnan kezdve van egy órád átolvasni, megérteni, kidolgozni. Nekem szerencsém volt, fejlődéslélektani cikket kaptam, így abban nem volt sok statisztika, de akik kísérleti témájút kaptak, vagy sok stat volt benne, azokra nagyon rámentek a kérdéseknél. Egyébként maga az elbeszélgetés úgy volt, hogy bementem, bent ült pár tanár, mondtam milyen cikket kaptam, elmondtam amit gondoltam, belekérdezgettek kicsit hogy lássák értem e, aztán ennyi volt kb. Beszélgettek még velem kicsit a jövőbeni terveimről, de elég szimpatikus lehettem nekik, mert azt mondták várnak szeptembertől. de mivel az első helyre felvettek ezért nem oda mentem.
2019. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!